Tel:
Çin Ham Bal Arısı Poleni Üretici
Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star
Arı Yıldızı ---- Arılarınızın Büyük Yıldız Olmasını Sağlayın

Ana sayfa

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star

Arı Yıldızı

 

 

Bee Star, tüm dünyadaki arıcılık sektörü müşterileri için en profesyonel tek noktadan arıcılık plakasıdır.Balmumu, arı poleni, arı sütü ve arıcılık ekipmanı ana malzemelerimizdir.Rekabetçi fiyatlarımızla birlikte geniş kategori ve ürün çeşitliliği, müşterilerimizin farklı taleplerini karşılamamızı sağlar.Nereli olursanız olun, hangi arıcılık alışkanlığınız olursa olsun sizi tatmin edecek ve size mükemmel bir deneyim yaşatacak özel arıcılık ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Bee Star, 1980'den beri bir arıcı ailesinden kuruldu. Arıcı Fang, Henan eyaletinde çok iyi tanınıyordu çünkü arıcılıkta çok profesyoneldi, arı kolonileri her zaman diğerlerinden daha güçlüdür ve daha fazla bal, arı sütü ve polen ekebilir.Arıların gerçek aşkı nedeniyle, arıcılık endüstrisi işini geliştirmede çok çalışkan.25 yıl önce arı kovanı, ahşap çerçeve üretimine başlayan Fang daha sonra üretim yelpazesini balmumu fondöten sacı, arı içiciler, arıcılık kıyafetleri vb.Çin iç arıcılık pazarını çok iyi karşıladıktan sonra, ölçeğin sürekli genişlemesiyle 10 yıl önce Uluslararası Ticaret Departmanını kurduk ve ihracat yolculuğumuza başladık.30 yılı aşkın sıkı çalışmanın ardından, artık arıcılık ekipmanı ile arı ürünlerini, işleme ve satışları entegre eden küresel kapsamlı bir şirket haline geldik.

Her zaman Üstün Kalite, Rekabetçi Fiyat ve En İyi Hizmetin, müşterilerimizin piyasada uzun vadede kazanmalarına yardımcı olmak için temel ilkeler olduğuna inanıyoruz.İş yapma şeklimiz ve müşterilerimizle her yerde inşa etmemizi sağlayan iyi ilişkilerle gurur duyuyoruz Dünya.Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

 

 

1. Yasaklar Ekranı

 

Her yıl farklı ülkelerde bazı arıcılık sergileri düzenleyeceğiz.Arıcılık ürünlerimiz dünya çapında popülerdir.Arıcılık ekipmanımız, hem arıcılar hem de arıcılık ekipmanları perakendecileri tarafından kaliteli ve en iyi fiyat olarak kabul edilmektedir.

 

Çin Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star şirket Profili 0

 

2. Fabrika Ekranı

 

Fabrikamızda bir dizi profesyonel makine ve eser bulunmaktadır.Arıcılık ekipmanlarımızın her biri, kalite test uzmanlarımız tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir.Ürünlerimizin kaliteli olduğuna söz veriyoruz.Ürünlerimize güvenebilirsiniz!

 

Çin Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star şirket Profili 1

 

3. Müşteri Ekranı

 

Çin Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star şirket Profili 2

 

 

 

Whatsapp / Cep telefonu numarası: 0086 15982822244

Yüz-kitap: Liu Cherry

E-posta: beestar@myldhoney.com

cherrybeekeeping@myldhoney.com

Tel: 0086 28 65487500

 

 

 

 

 

 


 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Arı Yıldızı

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2011 yılında Chengdu'da firmamız kuruldu. Arıcılık markamız “Bee Star” ı yarattık.

2012 yılında ekibimiz giderek büyüyordu. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kendi fabrikamızı kurmayı planlıyoruz.

2013 yılında uzun vadeli iş birliği müşterimize bu yıl içinde sahip olmaya başladık. Zor işlerimiz yavaş yavaş doğru bir şekilde geliyor.

2014 yılında firmamız öncekinden daha büyük bir gelişim göstererek büyümeye başladı. Sonunda fabrikamızı kurmaya başladık.

2015 yılında fabrikamız nihayet bu yılın sonunda bitti.

2016'dan 2019'a kadar şirketimiz büyüyor, gittikçe daha fazla insan bize katılıyor ve farklı ülkelerden gelen müşteriler bizimle uzun vadeli işbirlikleri kuruyor!

Şimdiye kadar şirketimizde onlarca kişi var factory ve fabrikamız yaklaşık 100'ün altında çalışanı var. Dünyanın her yerindeki her müşteriyi dört gözle bekliyoruz! Size yardımcı olabilir ve sizin için en iyi hizmeti sunmayı umuyoruz!

Firma Servisi

Bee Star, arıcılık malzemeleri ve malzemeleri için tek adresli mağazadır. Geniş kategorideki ürün çeşitliliğimizi ve ürün çeşitliliğimizi, rekabetçi fiyatlarımızla birlikte, müşterilerimizi Güney Amerika veya Avrupa'daki müşterilerimiz gibi farklı talepleri karşılamamızı ve bunları çok verimli bir deneyime getirmemizi sağlar.

Şirketimizin kalbi, deneyimli ekibimizin müşterilerimize en iyi hizmeti verdiği Çin'in Chengdu şehrinde; en iyi fiyatları almak, ürünler üzerinde düzenli kalite kontrolleri yapmak ve malların ülkenize girişini kolaylaştırmak için gerekli belgeleri edinmek.

İş yapma şeklimiz ve bunun dünyanın her yerindeki müşterilerimizle oluşturmamıza izin verdiği iyi ilişkiler ile gurur duyuyoruz. Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin, size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

Şirket takım

Biz tasarım ve geliştirme grubu, üretici grubu, kalite test grubu ve satış sonrası servis departmanı dahil olmak üzere bir meslek ekibimiz var.

1. Üretici Süreci

Arıcılık kıyafetlerinin, arı içicilerin, ahşap çerçevelerin ve balmumunun fabrikamızda ürettiği çevre ve üretici süreci.

2. Kalite Testleri

Kalite kontrol müfettişlerimiz, arıcılık ürünlerimiz her zaman yapıldıktan sonra ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini denetleyecektir. Müdürümüz fabrikamızı ziyaret etmek için yabancı müşterimizden birine eşlik etti.

3. hizmet

Farklı ülkelerdeki binlerce arıcılık ekipmanını yurt dışına ihraç ettik. Hemen hemen her müşterimiz, iyi hizmet ve kalitemizi övdü. Servisten önce ve servisten önce ikimiz de iyiyiz. Mallarınızı almadan önce, nakliye şirketinizle iletişime geçeceğiz ve tüm mallarınızı alana kadar mallarınızı takip edeceğiz. Mallarınızı aldıktan sonra, mallarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bize söyleyebilir ve size çözüm vereceğiz.

Lütfen hem ürünlerimize hem de hizmetimize güvenin, size en iyi kaliteyi vereceğiz!

Bee Star-----------Make Your Bees Be Great Star
No.758 Renhe Yolu, Wenjiang Bölgesi, Chengdu Şehri, Sichuan Eyaleti, Çin
Tel:0086--15982822244
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Ham Bal Arısı Poleni Tedarikçi. © 2018 - 2021 bee-keepingequipment.com. All Rights Reserved.
gtag('config', 'UA-151973002-1');